Wspaniałych koncertów jest u nas coraz większa liczba

Jeszcze przed kilkoma laty Polska ogólnie nie była miejscem, gdzie z ogromną chęcią grywali zagraniczni wykonawcy. Niby byliśmy oraz nadal jesteśmy znacznym państwem, jednym z większych w Europie, lecz tak czy siak nie można jednoznacznie powiedzieć, iż akurat potencjał Polski był maksymalnie wykorzystany. Ale na szczęście teraz jest lepiej: jeżeli ktoś uwielbia metal płyty cd/dvd, choćby w okresie letnim będzie mógł na żywo posłuchać Metallikę, zatem jeden z najbardziej znanych zespołów metalowych na całym świecie.

Widowisko operowe

Autor: Anyul Rivas
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda nawet za komuny występowali u nas wielcy tego świata, lecz dopiero w 2014 roku koncert legendarnego muzyka raczej nie jest czymś nietypowym. Kilka lat temu zazdrościliśmy Czechom, bo Praga regularnie gościła kultowych artystów, lecz obecnie nawet Polak, którego najbardziej interesuje muzyka klasyczna i opera płyty cd/dvd wcale nie musi jechać za granicę, aby w dobrych warunkach słuchać muzykę. Chociaż w sumie na nieszczęście to nie we wszystkich przypadkach nagłośnienie na koncertach jest w porządku, dobry poziom niestety nie jest we wszystkich przypadkach. Może hala w Krakowie będzie pod tym względem perfekcyjna?

Coraz konkretniejsza oferta koncertowa sprawia, że ludzie po prostu mają bardzo duży wybór. Codziennie są organizowane koncerty: ska, rock, jazz płyty cd/dvd (doskonała muzyka w korzystnych cenach: muzyka metalowa na płytach), miłośnicy dobrego brzmienia naprawdę nie mają najmniejszych powodów do uskarżania się. Choć to zapewne wiadome, iż w dalszym ciągu nie ma u nas miasta takie jak Berlin czy New York – jednakże w przypadku koncertów, w Polsce, w szczególności akurat mowa o Warszawie, nie jest kiepsko, przeciętnie. Bądźmy w takim razie zadowoleni ze sceny koncertowej!

Dobry jest również u nas kabaret kabarety w polsce i musical płyty cd/dvd – chociaż zapewne niektórzy niezbyt przepadają za nowoczesnym kabaretem (poszukaj ulubionych płyt w korzystnych cenach – przekonaj się: kabarety na płytach). Faktycznie dosyć często cechują się one kiepskim, wręcz żałosnym poziomem. Jednakże są również porządne kabarety, poza tym w szczególności warszawska scena stand-upowa ciągle zwiększa swój poziom, jest coraz śmiesznej. Zatem: generalnie fani słuchania muzyki na żywo nie mają za wielu odpowiednich argumentów do skarżenia się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*