Strój myśliwego

Nie musimy chyba nikomu opisywać dyskomfortu jaki pojawia się po całonocnym spacerze w mokrych butach czy przemoczonej odzieży. Wszystkie te elementy stroju myśliwego są niesamowicie istotne, szczególnie na polowaniu. Czym należy się kierować przy zakupach ubrań na polowanie, aby czuć się wygodnie?

Strzelba myśliwska

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Wygodne obuwie, w których myśliwy będzie czuł się komfortowo, to to priorytet. Nie chodzi tutaj wyłącznie o wygodę, ale również o bezpieczeństwo. W tej chwili sklepy internetowe oferują buty wodoodporne, ale równocześnie dobrze oddychające. Bardziej wymagający myśliwi znajdą tam również buty na wiele różnych okazji, o różnych kolorach i fakturach tkanin.

Jeśli interesują nas spodnie czy koszule myśliwskie , mamy sporą dowolność – od spodni w kolorach kamuflażowych, przez całą gamę jaśniejszych odcieni i krojów. Możemy zakupić koszule w kratę i jednokolorowe, wizytowe które z pewnością nadadzą nam szyku na bardziej oficjalnych myśliwskich spotkaniach. Do koszuli dobierzemy nawet krawat z myśliwskimi motywami. Świetnym okryciem na koszulę może być kamizelka – wełniana na polowanie lub bardziej elegancka na myśliwskie spotkania. Można też pomyśleć o eleganckim swetrze w stonowanym kolorze.

Wartym szczególnej uwagi częścią garderoby dla myśliwego jest kurtka. Zabezpiecza na polowaniu przed deszczem, śniegiem, zimnem, wiatrem, nie krępuje ruchów i ułatwia kamuflaż. Współczesne kurtki są na tyle uniwersalne, że nadają się do noszenia o różnych porach roku.

Przeglądając oferty strony internetowych sklepów myśliwskich () jest nam dane wybierać i przebierać w wspaniałych dodatkach, takich jak gustowne nakrycia głowy, bielizna termoaktywna i inne.

Na polowania warto zaopatrzyć się w krótkofalówki .

Podoba Ci się ten wpis? Przejdź więc do nowego wątku i dowiedź się jakie ekstra źródło (http://www.creatio.edu.pl/dzien-liczby-pi/) było naszą zachętą. Fajnej lektury!

Takie radia muszą wytrzymać cały dzień, posiadać duży zasięg pozwalając na dyskretną rozmowę myśliwych bez straszenia połowy mieszkańców lasu. Łatwość w obsłudze i wygoda, tych cech powinniśmy powinniśmy się spodziewać po walkie-talkie.
Tak naprawdę, to są dwa aspekty, które powinniśmy brać pod uwagę kompletując strój na polowanie: wygoda i jakość, która sprawdzałaby się zarówno w pochmurne i zimne dni, jak i te cieplejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*