Pomysł na wspólną zabawę ze znajomymi

Spędzanie wolnego dnia w gronie przyjaciół to jeden z najlepszych pomysłów na czas wolny. Niestety nie zawsze posiadamy pomysł na tego rodzaju wydarzenie. Bywa, że wszelkie dotychczasowe pomysły już wykorzystaliśmy i nie potrafimy odszukać pomysłu na kolejne spotkanie. W jaki sposób poradzić sobie z takim problemem? Gdzie szukać pomysłów? Opcji mamy naprawdę wiele, więc nie powinniśmy być nastawieni nazbyt sceptycznie.

escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie niezwykle interesującym pomysłem na spędzenie wspólnie ze znajomymi czasu stały się pokoje typu escaperoom (questrooms.pl/). Co to za zabawa? Reguły są bardzo łatwe. Grupa przyjaciół zostaje umieszczona w małym pokoju i ma ograniczony czas na to, by się wydostać. Możliwe jest to tylko po wcześniejszym rozwikłaniu szeregu zagadek oraz skorzystaniu z rozlicznych wskazówek, jakie można znaleźć w pomieszczeniu. W przypadku kłopotów, jest szansa skorzystania ze wskazówki, jaka powinna nas nakierować nas na prawidłowy trop oraz działanie, jakie pozwoli nam wydostać się z pokoju.

Wejdź na ten odnośnik i zobacz więcej (https://akademiasklep.pl/farby-akrylowe) szczegółowych wiadomości dotyczących podnoszonego tu tekstu. Z pewnością jest on niezwykle ekscytujący.

Zabawa wymaga komunikacji i współpracy, kreatywności oraz logicznego myślenia.

Gdzie znaleźć takiego typu rozrywek? Niemała popularność takiego typu rozrywki powoduje, iż w każdym ludnym mieście odszukać można co najmniej jeden escaperoom. Aby sprawdzić, gdzie w naszym sąsiedztwie działają takie punkty, musowo zweryfikujmy wyniki poszukiwania dla frazy escaperoom Gdynia bądź innej podobnej ().

Każdy taki punkt proponuje najczęściej kilka różnych pokoi, jakie co jakiś czas są zmieniane i zastępowane nowymi. Cena zabawy w takim pokoju wynosi najczęściej kilkadziesiąt złotych, jednakże z uwagi na to, że jest to zabawa grupowa, koszty rozkładają się na wszystkich znajomych i nie są duże. Zbliżonych pomysłów na wolny dzień bądź wieczór jest naprawdę wiele. Wystarczy tylko odwiedzać witryny online dla studentów albo te traktujące na temat rozrywki w konkretnym mieście. Ostatnio na popularności zyskują parki trampolin jak i tory wrotkarskie, które też powinniśmy sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*