Nowe generacje najpopularniejszych konsol do gier – PlayStation 4 oraz Xbox One

Familia Playstation rozbudowała się o oryginalną, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się zwiastuje przyjście następnej generacji. Ma niezwykły urok, bardzo wygodny gamepad z kilkoma interesującymi fortelami, klarowny interfejs, możliwość uruchomienia programu kilkanaście sekund po zapoczątkowaniu jej instalowania, możliwość uwiecznienia poprzednich kwadransa rozgrywki.

Jest oczywiste, w życiu istotne jest pierwsze wrażenie. PlayStation 4 zrywa

Postać w grze komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

ostatecznie ze dawną designem proponując oszczędnościowy, nieco futurystyczny wygląd. Obiektywnie patrząc, nowa konsola PlayStation 4 ma praktyczniejszą i dojrzalszą stylistykę. Konsola wygląda niezwykle elegancko i trochę zagadkowo. Taka konstrukcja umożliwia też na coś, co zostało pominięte w PS3, czyli sposobność ustawienia sprzętu pionowo. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola najnowszej generacji, odpowiedź brzmi stanowczo naturalnie tak. Sony udało się ukształtować konsolę, która nie tylko rewelacyjnie wygląda, lecz także znakomicie sprawdza się w tym, do czego pozostała skonstruowana.

Biały pad do gier komputerowych

Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com

Konsola PlayStation 4 chwalona jest m.in. za estetykę, wyciszenie, znaczną wydajność, rewelacyjnie zaprojektowany kontroler i porządnie działającą kamerkę.

Podoba Ci się taki wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna (http://proformasport.pl/) również bez wątpienia przypadnie Ci do gustu.

O designie samej konsoli można powiedzieć, że jej szykowna forma pasuje do wszystkich wnętrz i z pewnością będzie je upiększać. Nowiutka generacja Xbox one to coś więcej aniżeli jedynie konsola do zabawy. To multimedialne środek zabaw, przy pomocy którego pogadasz przez Skype z przyjaciółmi, obejrzysz telewizję, podzielisz się z kolegami nagranym przed chwilą częścią rozgrywki albo włączysz dyspozycją głosową wyjątkowy film.

A to wszystko bez utrudniania rozrywki. Innowacyjny, w dużej mierze lepszy sensor Kinect dodatkowo przemodelowany kontroler, zezwolą na komfortowe sterowanie każdymi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one charakteryzuje się idealną integracją z TV, szeroką indeksem tytułów początkowych, sposobnością wstecznego nagrywania rozgrywki i późniejszej edycji takiego materiału. Intuicyjny interfejs, pożyteczny kontroler, opcja kierowania narzędziami połączonymi do Xboxa one przy pomocy dyspozycji głosowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*