Inspiracje karnawałowe

Rozpoczął się okres zabaw karnawałowych w szkołach, a nawet żłobkach. Bale karnawałowe sprawiają sporo radości dzieciaczkom, i równocześnie nieco zachodu ich opiekunom, których zadaniem będzie uszycie, ewentualnie wyszukanie wykoncypowanego przez ich malucha przebrania.

Przebrania karnawałowe dla Twoich dzieciPomysłów na tego rodzaju przyodziewki dzieciom nie brakuje. Jest to duża frajda dla malucha który w tym jednym momencie może poczuć się jak przykładowo bohater z ulubionej bajeczki. Przebranie stroje na halloween dla par malucha może mieć wpływ na to, jak się będzie czuć na balu. Częstokroć się zdarza, iż malec, jak aktor, zaczyna zachowywać się, czy wręcz przeżywać analogiczne emocje co postać, za którą został przebrany. Jeżeli chodzi o kostium na bal przebierańców mamy kilka opcji: możemy go zakupić, pożyczyć lub też zrobić samemu. Z tego ostatniego wespół z naszym dzieckiem możemy zrobić doskonałą zabawę. Dla najmłodszych poleca się przebrania zwierzątek. Miękkie, wygodne, łatwo się zakładają oraz bez problemu zdejmują. Nie potrzeba od razu inwestować w całkowity kostium, starczy zaopatrzyć się w pewien charakterystyczny element, przykładowo uszy królika albo skrzydła motylka i do tego przyodziać dziecko w dobrane kolorystycznie ubranko. Większość dziewczynek kocha karnawałowe przebieranie. Niektóre chcą błyszczeć na balu jako królewny, inne wolą być wielkimi czarodziejkami bądź subtelnymi motylkami.

stroje karnawałowe

Autor: Visit Tuscany
Źródło: http://www.flickr.com

Może tym razem księżniczka stanie się kowbojką? Dla chłopców natomiast karnawałowy bal to szansa, by wcielić się w ulubionego bohatera obrazu filmowego czy bajki. Spiderman, a może rozbójnik morski z Karaibów? Chłopiec może stać się też królewiczem, rycerzem, czy zombie!

Kostiumy karnawałowe dla Twoich dzieci
Propozycji jest bez liku. Inne popularne, dosyć łatwe w wykonaniu przebrania karnawałowe dla dzieci to: królewna, czarodziejka, czarnoksiężnik, muchomorek, Indianin, straszydło, zajączek czy pszczółka, oraz wiele, wiele innych. Wszystko jest uzależnione od pomysłowości malucha i przedsiębiorczości opiekunów. Ograniczeniem może być jedynie nasza fantazja.
Kiedy ubiór już gotowy zostaje pomyśleć o smakowitych przekąskach, napitkach jak też skocznej muzyce, i szampańska zabawa pewna. Taki bal to doskonała okazji do wykazania się inwencją jak też do wspólnej zabawy opiekunów, maluchów i nauczycieli którzy często są realizatorami takich imprez.
Więcej informacjio dobrej zabawie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*